google

  odpylanie, filtrowentylacja, filtry

  Kursy walut 16.08.2019
  1 USD
  3.9281
  0.0391
  1 EUR
  4.3543
  0.008
  1 CHF
  4.0093
  0.0169
  1 GBP
  4.7713
  0.0787
  1 RUB
  0.0596
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  MARAX Klimatyzacja-Wentylacja-Ogrzewanie
  MARAX Klimatyzacja-Wentylacja-Ogrzewanie

  MARAX Klimatyzacja-Wentylacja-Ogrzewanie


  Świadczymy usługi w zakresie ogrzewania i schładzania (klimatyzacji) imprez, targów, koncertów, prowadzimy wypożyczalnię sprzętu ogrodniczego oraz Wypożyczalnię Sprzętu Grzewczego i Klimatyzacyjnego.
  Referencje i nagrody
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Firma Marax powstała w 1990 roku. Na krakowskim rynku zajmujemy się handlem hurtowym i detalicznym w zakresie:

  urządzeń grzewczych segmentu małych mocy od 0,1 do 50kW oraz dużych mocy - pow. 50 kW - kolektory słoneczne, pompy ciepła, oraz  piecy, kotłów i nagrzewnic  gazowych, olejowych, elektrycznych, na paliwa stałe, na olej zużyty ( na olej przepracowany), na owies
  urządzeń wentylacyjnych do domu i firmy takich wentylatory, centrale grzewczo - wentylacyjne, centrale rekuperacyjne (rekuperatory), dmuchawy
  urządzeń klimatyzacyjnych - klimatyzatory, ewaporacyjnych -  klimatyzery, nawilżączy, osuszaczy, itp
  sprzętu ogrodniczego elektrycznego i spalinowego, ręcznego, zarówno dla profesjonalistów jak i hobbystów

  Świadczymy usługi w zakresie ogrzewania i schładzania (klimatyzacji) imprez, targów, koncertów, prowadzimy wypożyczalnię sprzętu ogrodniczego oraz  Wypożyczalnię Sprzętu Grzewczego i Klimatyzacyjnego.

  W kwietniu 1998 roku na bazie wydzielonego działu grzewczego hurtowni Marax. została założona firma KONKRET Zadaniem tej firmy była kompleksowa obsługa klienta w dziedzinie klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, począwszy od projektu do końcowej realizacji, łącznie z obsługą serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną.

  W dziedzinie ogrzewania wielkokubaturowych obiektów wykorzystujemy praktycznie wszystkie dostępne techniki, a więc ogrzewanie nadmuchowe olejowe i gazowe, promiennikowe, czy też tradycyjne C.O. Istotnym elementem ogrzewania jest wentylacja oraz zatrzymanie ciepła w hali - stąd częste wykorzystywanie kurtyn powietrza "zimnych" jak i "ciepłych", rekuperatorów.

  W dziedzinie klimatyzacji służymy: projektem, doradztwem technicznym przy obliczaniu zapotrzebowania na moc chłodniczą w danych warunkach atmosferycznych wg. zasad doboru klimatyzacji, montażem urządzeń, sprzedażą zarówno detaliczną jak i hurtową. Zajmujemy się również wynajmem systemów grzewczych dużych mocy wraz z dozorem i gwarancją osiągnięcia zadanych parametrów.

  Naszymi dostawcami jest wiele renomowanych firm. Poprzez jakość wykonywanych robót zyskaliśmy sobie dobrą markę i stale współpracujemy z wieloma firmami i instytucjami.

  Od 1 maja 2007 roku Działy Klimatyzacji, Wentylacji i Ogrzewania zostały przeniesione z powrotem do hurtowni MARAX w Krakowie, ul. Makuszyńskiego 24. Tym samym firma KONKRET Sp. Jawna przestała świadczyć usługi handlowe i wykonawcze.

  Zapraszamy Państwa do naszej firmy w Krakowie, przy ul. Makuszyńskiego 24, gdzie fachowa obsługa doradzi i pomoże Państwu w zakupach (pon - pt = 8.00 - 17.00, sobota = 8.00 - 13.00.

  Zapraszamy również do korzystania ze sklepu internetowego, gdzie w szybki i łatwy sposób zrobią Państwo zakupy a zamówiony towar zostanie dostarczony pod wskazany adres.

  Z poważaniem

  Beata Raj
  Ryszard Raj
  właściciele

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.