google

  odpylanie, filtrowentylacja, filtry

  Kursy walut 16.09.2019
  1 USD
  3.9116
  -0.0004
  1 EUR
  4.3262
  -0.0134
  1 CHF
  3.9500
  -0.0108
  1 GBP
  4.8609
  -0.0096
  1 RUB
  0.0610
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Przyszłość etykietowania a dokładne oznaczenia infrastruktury

  Drukarki etykiet to urządzenia, które znacząco usprawniają proces oznaczania przedmiotów i elementów infrastruktury, dzięki czemu jest on szybszy, łatwiejszy oraz bezpieczniejszy.

  Przyszłość etykietowania a dokładne oznaczenia infrastrukturyOkazuje się, że stosowanie etykiet wśród elektryków i personelu technicznego w ciągu ostatnich trzech lat wzrosło o prawie 50 procent. Szacuje się, że w ciągu kolejnych trzech lat etykietowanie przedmiotów znajdujących się na wyposażeniu przedsiębiorstw będzie coraz bardziej popularne.

  Mimo to wciąż jest wiele organizacji, które nie przywiązują odpowiedniej wagi do profesjonalnych oznaczeń infrastruktury. Może być to niebezpieczne szczególnie kiedy nie są przestrzeganie normy BHP, podczas ewakuacji w sytuacji zagrożenia czy w przypadkach błędnych oznaczeń instalacji elektrycznych. Dbanie o instalacje elektrotechniczną we wszystkich typach budynków wymaga uniwersalnego, wytrzymałego i praktycznego sprzętu.

  Mobilna i prosta w obsłudze drukarka etykiet ułatwia pracę nie tylko monterom, ale również ich klientom, a łatwe odczytywanie oznacza oszczędność czasu i zasobów. Równie ważne jak profesjonalne drukarki, są wysokiej jakości media na który drukują urządzenia – profesjonalne taśmy oferują wysoką trwałość oraz czytelność produkowanych oznaczeń.

  Technologia odgrywa ważną rolę w pracy elektryków i elektroinstalatorów – 93 procent pracowników używa smartfonów w celach służbowych, a 62 procent z nich korzysta przy tym z aplikacji klasy profesjonalnej. 28 procent użytkowników wykorzystuje nowe technologie w procesach znakowania przedmiotów w celu zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami.

  Poniższa infografika pokazuje m.in. główne problemy z etykietowaniem oraz wskazuje najczęściej znakowane przedmioty i opinie profesjonalistów. Powstała w oparciu o wyniki badania przeprowadzonego przez agencję badawczą Rainmakers CSI na grupie 1024 ekspertów z Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Włoch pomiędzy sierpniem 2015 a marcem 2016 roku.

  Przyszłość etykietowania a dokładne oznaczenia infrastruktury

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.