google

  odpylanie, filtrowentylacja, filtry

  Kursy walut 21.01.2019
  1 USD
  3.7751
  0.0057
  1 EUR
  4.2928
  -0.0036
  1 CHF
  3.7844
  -0.0073
  1 GBP
  4.8457
  -0.0316
  1 RUB
  0.0569
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Rewolucyjne rozwiązanie w branży budowlanej – odkurzacze przemysłowe klasy H z filtrami HEPA H13

  W trakcie wykonywania prac remontowych, czy wyburzeniowych wytwarzane są duże ilości pyłu, szlamu i ścieru. Analogicznie, tak jak powietrze zatrute smogiem jest szkodliwe dla organizmu ludzkiego, tak samo pył budowlany stanowi olbrzymie zagrożenie. Husqvarna Construction stworzyła linie maszyn, które przeznaczone są do usuwania zanieczyszczeń z otoczenia budowlanego. Rewolucyjne rozwiązania pozwalają zapewnić najwyższe standardy pracy.

  Rewolucyjne rozwiązanie w branży budowlanej – odkurzacze przemysłowe klasy H z filtrami HEPA H13W czasie występowania smogu w atmosferze synoptycy mówią o zbawiennym działaniu deszczu i wiatru, które oczyszczą powietrze z zanieczyszczeń. Urządzenia Husqvarna prócz pracy w najwyższej kategorii wydajności wyposażone są w filtry HEPA. Jest  to skrót od angielskiego High Efficiency Particulate Air filters, czyli wysokosprawne filtry cząstek stałych. Norma HEPA (EN 1822-1) dzieli się na kilka poziomów (E10 do H14), w zależności od skuteczności filtrowania. Husqvarna używa filtrów poziomu H13, zdolnych oddzielić 99,95% cząstek stałych wielkości od 0,15 do 0,30 μm. Cząstki tej wielkości są najtrudniejsze do wyłapania. Cząsteczki pozostają długo w powietrzu i są szkodliwe dla zdrowia. Mogą przedostać się głęboko do płuc i przyczynić się do wielu chorób układu oddechowego. Jednym z najlepszych sposobów kontroli zapylenia jest użycie wody, lub zastosowanie urządzeń wyposażonych w filtry  wychwytujące najniebezpieczniejsze cząstki pyłów. Tam, gdzie to możliwe, należy podczas cięcia czy wiercenia używać tyle wody, aby związać pył bezpośrednio w miejscu jego powstawania. Celem zapewnienia najwyższych standardów i komfortu pracy firma Husqvarna Construction wprowadziła na rynek maszyny, które wyposażone zostały w system kontroli pyłu i ścieru, wszystkie pracujące w klasie H – najwyższej wydajności, wyposażone w filtry HEPA H13  gwarantujące  maksymalną wydajność i  bezpieczeństwa pracowników w miejscu pracy.

  Innowacyjne rozwiązanie – maszyny do usuwania pyłu i ścieru

  Rewolucyjne rozwiązanie w branży budowlanej – odkurzacze przemysłowe klasy H z filtrami HEPA H13 Oferta maszyn Husqvarna do usuwania pyłu i ścieru uwzględnia wszelkie potrzeby i zastosowania w branży budowlanej – kompaktowe urządzenia z silnikami jednofazowymi 230 V to S-Line. Lekkie, turbinowe odkurzacze pracujące z wykorzystaniem efektu „cyklonu” wyposażone w trwały filtr stożkowy wielorazowego użytku o dużej powierzchni filtrującej, dedykowane są do pracy na sucho. Wyposażone są rękaw foliowy na odessany pył to połącznie zapewniające trwałość i niezawodność urządzeń. W zależności od oczekiwanej wydajności do wyboru są trzy urządzenia, jedno, dwu lub trzy turbinowe. Prosta konstrukcja, łatwa obsługa i możliwość opróżniania odkurzaczy bez ich otwierania gwarantuje czystą pracę i trwałość urządzeń. Długowieczność sprzętu zapewnia umiejscowienie silników za wszystkimi filtrami. Bardzo istotną cechą jest również wyposażenie odkurzaczy w filtr HEPA H13. Urządzenia S-line to doskonały wybór przy wierceniu, cięciu, szlifowaniu betonu niewielkimi maszynami takimi jak, wiertnice, ręczne przecinarki do betonu, małe szlifierki do posadzek, szlifierek tynków gipsowych itp.

  T-Line

  Odkurzacze przemysłowe przeznaczone do dużych projektów wymagających odprowadzania dużych ilości pyłu to Husqvarna T-Line. Maszyny te radzą sobie z trudnymi do wyłapania cząstkami, w tym z pyłem o różnym składzie, powstałym podczas szlifowania i wyburzania. Trójfazowe silniki o dużej mocy wytwarzają skuteczny strumień powietrza niezbędny do obsługi szlifierek przemysłowych wszelkiego typu, a także systemów odkurzania miejscowego i centralnego, stosowanych w budownictwie. Systemy filtrów przeznaczone do intensywnej pracy pochłaniają pył w trzech etapach, zaczynając od największych cząstek, a kończąc na najdrobniejszych, co daje im dużą wydajność zbierania i zapewnia trwałość filtrów. Wyposażone w standardowo montowane filtry HEPA H13, których zadaniem jest niewpuszczanie do otoczenia najdrobniejszych frakcji pyłu krzemionkowego, które mogą unosić się w powietrzu. Tak jak odkurzacze S- Line wyposażone w zewnętrzny, workowy system gromadzenia  odpadów zapewniają czystą ich wymianę bez rozkładania maszyny.

  Do prac na mokro – odkurzacz W 70P

  Rewolucyjne rozwiązanie w branży budowlanej – odkurzacze przemysłowe klasy H z filtrami HEPA H13

  Odkurzacz przemysłowy Husqvarna W-Line przeznaczony jest do najcięższych prac, jakie może wykonywać odkurzacz przemysłowy do szlamu i ścieru. Tam, gdzie większość odkurzaczy do pracy na mokro radzi sobie tylko z odprowadzaniem wody, Husqvarna  W-Line stworzony został  do pracy ze ścierem betonowym, olejami i chłodziwami do maszyn. 70 litrowy zbiornik na szlam z zabezpieczeniem przed przelaniem, dający możliwość  pracy w systemie ciągłym. Wyposażony w pompę pozwalającą podczas zasysania jednocześnie przepychać ścier na wysokość 10 metrów w pionie lub na 200 metrów w poziomie. Wysokiej jakości, trwałe, wydajne i bezproblemowo pracujące maszyny W-Line zyskują status współczesnych klasyków. Dzięki wykorzystaniu  najwyższej jakości podzespołów ze stali nierdzewnej, systemu 3-stopniowej filtracji oraz dużego przepływu ścieru sięgającemu ponad 250 l/min, odkurzacze W-Line zapewniają nieprzerwane odprowadzanie ścieru przez cały dzień. Po wyposażeniu w opcjonalny filtr HEPA H13 mogą być także sporadycznie wykorzystywane do usuwania pyłu. Filtr wstępny ze stali nierdzewnej, system zabezpieczający przed przepełnieniem i zalaniem turbiny to cechy pozwalające pracować urządzeniu bezawaryjnie przez długi czas.

  A może tak oczyścić powietrze?

  Rewolucyjne rozwiązanie w branży budowlanej – odkurzacze przemysłowe klasy H z filtrami HEPA H13

  Uzupełnieniem linii S jest Husqvarna A-Line obejmująca jedne z najnowocześniejszych przenośnych oczyszczaczy powietrza na rynku. Dzięki nim wzrasta bezpieczeństwo pracy i możliwe jest sprostanie bardziej wyśrubowanym normom bezpieczeństwa. Kompaktowa konstrukcja to łatwy transport urządzeń. Dzięki bezpiecznemu systemowi filtracji oraz budowie dostosowanej do użycia filtrów HEPA H13, oczyszczacze powietrza zapewniają powietrze ISO 5 klasy 100, o najwyższej jakości, niezależnie od tego, czy są używane do pyłu betonowego, drobnego pyłu powstałego w czasie piaskowania czy pyłu gipsowego. Urządzenia sygnalizują zapchanie lub uszkodzenie filtra, wyposażone w dwa biegi pozwalające dobrać prędkość przepływu powietrza do warunków pracy wraz z opcją podłączenia przewodu do wylotu powietrza. Chcąc zadbać o zdrowie należy tak dobrać ilość urządzeń aby powietrze wymieniane było co najmniej 6 do 10 razy na godzinę.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.