google

  odpylanie, filtrowentylacja, filtry

  Kursy walut 20.09.2019
  1 USD
  3.9319
  0.0052
  1 EUR
  4.3438
  0.0013
  1 CHF
  3.9668
  0.0056
  1 GBP
  4.9277
  0.0215
  1 RUB
  0.0616
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Jubileuszowe targi EXPO-GAS w Targach Kielce 24-25 kwietnia 2019 r.

  Jubileuszowe targi EXPO-GAS w Targach Kielce 24-25 kwietnia 2019 r.

  X Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS, organizowane we współpracy z Izbą Gospodarczą Gazownictwa, zgromadzą 104 firmy z Polski, Czech, Kanady, Holandii, Litwy, Niemiec, USA, Belgii i Włoch na powierzchni ponad 2.500 m kw.

  Targi EXPO-GAS to  wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych. Hale Targów Kielce, od 24 do 25 kwietnia 2019 roku, już po raz dziesiąty wypełnią się: sieciami, urządzeniami i odbiornikami gazowymi, nie zabraknie aparatury kontrolno-pomiarowej stosowanej w gazownictwie, na stoiskach będzie można spotkać także urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu i nie tylko.

  Bogata oferta Wystawców

  Wystawcy Targów EXPO-GAS zapowiadają przygotowanie bardzo ciekawej oferty dla branżowych zwiedzających. Firma ARMA-POL pochwali się novum, jaką jest klapa zwrotna typ C09.6. Klapa ta to armatura o konstrukcji całospawanej, umożliwiająca zastosowanie odkuwek z materiałów o właściwościach mechanicznych odpowiadających materiałowi rur. FRANEX zaprezentuje jedną ze swoich nowości, czyli Gazbloker. Jest to narzędzie przeznaczone do wymiany zaworu kulowego na czynnym przyłączu gazowym średniego i niskiego ciśnienia. Umożliwia serwis przyłącza gazowego bez konieczności odłączania całej linii gazowej. Przenośny analizator tlenu GPR-1200 ATEX to najnowsze urządzenie jakie w Targach Kielce zaprezentuje spółka SKAMER-ACM. Analizator w wykonaniu przystosowanym do pracy w strefach zagrożonych wybuchem z zasilaniem bateryjnym. Łuki od firmy Gamart to kolejna nowość na którą warto zwrócić uwagę. Aluminiowe szalunki wykopowe LITEBOX na Targach EXPO-GAS przedstawi TITAN POLSKA. Jest to doskonały wybór do zastosowań w warunkach zabudowy miejskiej oraz tam gdzie liczy się czas mobilizacji sprzętu.

  Jubileuszowe targi EXPO-GAS w Targach Kielce 24-25 kwietnia 2019 r.

  Merytorycznie o gazie

  Pierwszego dnia Targów EXPO-GAS odbędzie się Konferencja zorganizowana przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa, współorganizatora wystawy pt. „Efektywność energetyczna w łańcuchu dostaw gazu”. Podczas konferencji omówione zostaną następujące tematy:

  • gospodarka o obiegu zamkniętym (GOZ) – perspektywy rozwoju,
  • odzysk chłodu w instalacjach regazyfikacji LNG,
  • odzysk ciepła w stacjach przetłoczonych,
  • wykorzystanie energii odpadowej w stacjach gazowych,
  • minimalizacja kosztów transportu gazu

  W trakcie drugiego dnia Targów EXPO-GAS, odbędą się warsztaty z zakresu standaryzacji technicznej. 

  Wstęp po zarejestrowaniu się (online lub na miejscu) jest bezpłatny.

  Zapraszamy do Targów Kielce od 24 do 25 kwietnia 2019 roku!

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.