Wynik wyszukiwania

 
Centralne odkurzanie. Czystość i wygoda na lata zdjęcie

Centralne odkurzanie. Czystość i wygoda na lata

Męczy Cię ciągłe noszenie ze sobą odkurzacza podczas sprzątania domu? Potykanie się o plączący się kabel doprowadza Cię do szewskiej pasji? Ciągłe kupowanie worków spędza Ci sen z powiek? Jeśli na wszystkie te pytania Twoja odpowiedź brzmi „tak”, to mamy rozwiązanie tych bolączek: centralne odkurzanie.

Czytaj więcej

 
Centralne odkurzanie. Podstawowa konserwacja instalacji na własną rękę zdjęcie

Centralne odkurzanie. Podstawowa konserwacja instalacji na własną rękę

Wygoda użytkowania, cicha praca i czyste powietrze w domu. Atutów centralnego odkurzania jest wiele. Jednak rozważając jego montaż w domu, zastanawiamy się też nad tym, jak wygląda jego konserwacja. Czy jest się czego bać?  

Czytaj więcej

 
Moderno Premium - centralne odkurzanie dla wymagających zdjęcie

Moderno Premium - centralne odkurzanie dla wymagających

Nowoczesne, funkcjonalne, ale i wygodne oraz dyskretne - o zaletach centralnego odkurzania nie trzeba przekonywać zwłaszcza tych, którzy zdecydowali się już skorzystać z tego innowacyjnego rozwiązania.

Czytaj więcej

 
Centralne odkurzanie dla początkujących zdjęcie

Centralne odkurzanie dla początkujących

System centralnego odkurzania to ciekawe rozwiązanie dla osób budujących dom lub planujących jego gruntowny remont. Centralny odkurzacz pomoże nam posprzątać bez hałasu i konieczności noszenia sprzętu po całym domu.

Czytaj więcej

 
Sprawdź, czy system centralnego odkurzania jest szczelny zdjęcie

Sprawdź, czy system centralnego odkurzania jest szczelny

Centralne odkurzanie posiada wiele zalet. Przede wszystkim jest komfortowe, skuteczne i ciche. Aby w pełni cieszyć się jego atutami oraz wygodą, jaką ze sobą niesie, sprawdźmy, czy system został wykonany poprawnie oraz czy jest szczelny.

Czytaj więcej

 
Centralne odkurzanie krok po kroku zdjęcie

Centralne odkurzanie krok po kroku

System centralnego odkurzania to rozwiązanie, które stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnego odkurzacza. Pośród największych zalet systemu wymienić można przede wszystkim fakt, że dzięki niemu wciągnięty kurz nie trafia z powrotem do budynku. 

Czytaj więcej

 
Obalamy mity na temat centralnego odkurzania zdjęcie

Obalamy mity na temat centralnego odkurzania

Są komfortowe w użyciu i skutecznie usuwają kurz. Ich działanie wpływa korzystnie na alergików, ponieważ efektywnie eliminuje wszelkie drobnoustroje. Mimo tego, mitów na temat centralnego odkurzania jest sporo. Dlaczego nie są one prawdziwe?

Czytaj więcej

 
Buduj wartość domu w chwili jego budowy zdjęcie

Buduj wartość domu w chwili jego budowy

Budując dom, rzadko kiedy zwracamy uwagę na to, ile będzie wart za kilka lat. To jednak poważny błąd. Bo każda nieruchomość to dobra inwestycja w przyszłość – zarówno w swoją, jak i kolejnych pokoleń. Dlatego warto zawczasu zainwestować w rozwiązania, które zwiększą jego wartość.  

Czytaj więcej

 
Zestaw sprzątający Vacu USM: funkcjonalny element centralnego odkurzacza zdjęcie

Zestaw sprzątający Vacu USM: funkcjonalny element centralnego odkurzacza

System centralnego odkurzania Vacu USM to nie tylko skuteczna, cicha i ułatwiająca sprzątanie alternatywa dla tradycyjnego odkurzacza. To także bardzo przydatne akcesoria, które dodatkowo zwiększają komfort użytkowania. 

Czytaj więcej

 
Czas na generalne porządki zdjęcie

Czas na generalne porządki

Wiosna to nie tylko czas, w którym wszystko budzi się do życia. To również pora pylenia wielu roślin.

Czytaj więcej

 
Wszystko o centralnym odkurzaniu, czyli co powinieneś wiedzieć zdjęcie

Wszystko o centralnym odkurzaniu, czyli co powinieneś wiedzieć

System centralnego odkurzania jest systemem instalacji, składający się z jednostki centralnej, systemu rur i gniazd zssących.

Czytaj więcej

 
Vacu USM – niezbędny w inteligentnym domu zdjęcie

Vacu USM – niezbędny w inteligentnym domu

Jednym z najnowszych trendów w budownictwie są inteligentne budynki. Cechuje je, m.in. maksymalizacja funkcjonalności i komfortu. Nie może w nich zatem zabraknąć systemu centralnego odkurzania.

Czytaj więcej

 
Vacuometr, czyli szczelność pod kontrolą zdjęcie

Vacuometr, czyli szczelność pod kontrolą

Wydajność centralnego odkurzania jest bardzo istotna. Już na etapie jego montażu warto sprawdzić, czy cały system jest szczelny. Niezbędne narzędzie do wykonania badania stanowi Vacuometr.

Czytaj więcej

 
Sprytny pomocnik kuchenny Leovac Speed Leo zdjęcie

Sprytny pomocnik kuchenny Leovac Speed Leo

O bałagan w kuchni nietrudno. Jednym z bardziej irytujących jego elementów są okruchy i inne śmieci, które często pojawiają się na blacie kuchennym. 

Czytaj więcej

 
Kurz, który nigdy nie wraca! zdjęcie

Kurz, który nigdy nie wraca!

Ostatnimi czasy tematyka centralnego odkurzania stała się bardzo popularna. Dużo uwagi poświęca się takim elementom centralnych odkurzaczy, jak jednostka centralna czy szufelka automatyczna. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 20